22nd January 03:41 PM
          Login   Register
 
  • Fixtures & Results
  • Standings
  • Fixtures & Results
     
    Date
    Time
    Team 1
    Score
    Team 2
    Group
    Fri Apr 08
    1:00PM
    Nadi
    1-6
    AS Tefana
    Group C
    Fri Apr 08
    3:30PM
    Kiwi FC
    0-2
    AS Magenta
    Group C
    Sat Apr 09
    1:00PM
    Wellington
    2-0
    Suva
    Group B
    Sat Apr 09
    3:30PM
    AS Lossi
    1-5
    Hekari United
    Group B
    Sun Apr 10
    1:00PM
    Auckland City
    4-0
    Solomon Warriors
    Group A
    Sun Apr 10
    3:30PM
    Lae City Dwellers
    0-3
    Amicale FC
    Group A
     
     
     
     
     
     
    Mon Apr 11
    1:00PM
    AS Magenta
    4-2
    AS Tefana
    Group C
    Mon Apr 11
    3:30PM
    Kiwi FC
    3-4
    Nadi
    Group C
    Tues Apr 12
    1:00PM
    Hekari United
    3-0
    Suva
    Group B
    Tues Apr 12
    3:30PM
    AS Lossi
    1-2
    Wellington
    Group B
    Wed Apr 13
    1:00PM
    Amicale FC
    3-0
    Solomon Warriors
    Group A
    Wed Apr 13
    3:30PM
    Lae City Dwellers
    1-2
    Auckland City
    Group A
     
     
     
     
     
     
    Fri Apr 15
    1:00PM
    AS Tefana
    7-0
    Kiwi FC
    Group C
    Fri Apr 15
    3:30PM
    Nadi
    0-3
    AS Magenta
    Group C
    Sat Apr 16
    1:00PM
    Suva
    3-1
    AS Lossi
    Group B
    Sat Apr 16
    3:30PM
    Wellington
    4-0
    Hekari United
    Group B
    Sun Apr 17
    1:00PM
    Solomon Warriors
    5-4
    Lae City Dwellers
    Group A
    Sun Apr 17
    3:30PM
    Auckland City
    3-1
    Amicale FC
    Group A
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Semifinals
     
     
    Wed Apr 20
    12:00PM
    Auckland City
    4-2
    AS Tefana
    SEMIFINAL 1
    Wed Apr 20
    3:30PM
    Team Wellington
    2-0
    AS Magenta
    SEMIFINAL 2
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Final
     
     
    Sat Apr 23
    2:00PM
    Auckland City
    3-0
    Team Wellington
    FINAL
     
     
     
     
     
     
     
     
  • Group A
     
    Team
    P
    W
    D
    L
    GF
    GA
    GD
    PTS
    Auckland City
    3
    3
    0
    0
    9
    2
    7
    9
    Amicale FC
    3
    2
    0
    1
    7
    3
    4
    6
    Solomon Warriors
    3
    1
    0
    2
    5
    11
    -6
    3
    Lae City Dwellers
    3
    0
    0
    3
    5
    10
    -5
    0
     
     
    Group B
     
    Team
    P
    W
    D
    L
    GF
    GA
    GD
    PTS
    Team Wellington
    3
    3
    0
    0
    8
    1
    7
    9
    Hekari United
    3
    2
    0
    1
    8
    5
    3
    6
    Suva
    3
    1
    0
    2
    3
    6
    -3
    3
    AS Lossi
    3
    0
    0
    3
    3
    10
    -7
    0
     
     
    Group C
     
    Team
    P
    W
    D
    L
    GF
    GA
    GD
    PTS
    AS Magenta
    3
    3
    0
    0
    9
    2
    7
    9
    AS Tefana
    3
    2
    0
    1
    15
    5
    10
    6
    Nadi
    3
    1
    0
    2
    5
    12
    -7
    3
    Kiwi FC
    3
    0
    0
    3
    3
    13
    -10
    0