15th November 11:42 PM
 
  • Fixtures & Results
  • Standings
  • Fixtures & Results
     
    Day/Date
    Time
    Team 1
    Score
    Team 2
    Venue
    Sat Feb 10
    3:00PM
    Tupapa
    2-7
    Lae City
    Group A
    Sat Feb 10
    6:00PM
    Nalkutan
    1-0
    Ba
    Group A
    Sun Feb 11
    4:00PM
    Erakor Golden Star
    2-0
    Solomon Warriors
    Group B
    Sun Feb 11
    7:00PM
    AS Dragon
    4-0
    Lossi
    Group B
    Tue Feb 13
    3:00PM
    Lae City
    1-0
    Ba
    Group A
    Tue Feb 13
    6:00PM
    Tupapa
    0-4
    Nalkutan
    Group A
    Wed Feb 14
    4:00PM
    Solomon Warriors
    61
    Lossi
    Group B
    Wed Feb 14
    7:00PM
    Erakor Golden Star
    3-4
    AS Dragon
    Group B
    Fri Feb 16
    3:00PM
    Ba
    4-1
    Tupapa
    Group A
    Fri Feb 16
    6:00PM
    Lae City
    1-4
    Nalkutan
    Group A
    Sat Feb 17
    4:00PM
    Lossi
    2-2
    Erakor Golden Star
    Group A
    Sat Feb 17
    7:00PM
    Solomon Warriors
    0-2
    AS Dragon
    Group B
    Sat Feb 24
    2:00PM
    Magenta
    2-0
    Soaga
    Group D
    Sat Feb 24
    5:00PM
    Marist
    1-1
    Wellington
    Group D
    Sun Feb 25
    12:00PM
    Lautoka
    3-1
    Madang Fox
    Group C
    Sun Feb 25
    3:00PM
    Venus
    0-7
    Auckland City
    Group C
    Tue Feb 27
    2:00PM
    Wellington
    7-1
    Soaga
    Group D
    Tue Feb 27
    5:00PM
    Marist
    1-1
    Magenta
    Group D
    Wed Feb 28
    12:00PM
    Venus
    1-2
    Lautoka
    Group C
    Wed Feb 28
    3:00PM
    Auckland City
    5-0
    Madang Fox
    Group C
    Fri Mar 02
    2:00PM
    Wellington
    5-1
    Magenta
    Group D
    Fri Mar 02
    5:00PM
    Soaga
    1-3
    Marist
    Group D
    Sat Mar 03
    12:00PM
    Madang Fox
    1-2
    Venus
    Group C
    Sat Mar 03
    3:00PM
    Auckland City
    1-0
    Lautoka
    Group C
     
     
     
     
     
     
     
  • Group A
     
    Team
    P
    W
    D
    L
    GF
    GA
    GD
    PTS
    Nalkutan
    3
    3
    0
    0
    9
    1
    8
    9
    Lae City
    3
    2
    0
    1
    9
    6
    3
    6
    Ba [Fiji]
    3
    1
    0
    2
    4
    3
    1
    3
    Tupapa [Cook Islands]
    3
    0
    0
    3
    15
    -12
    -12
    0
     
     
    Group B
     
    Team
    P
    W
    D
    L
    GF
    GA
    GD
    PTS
    Dragon
    3
    2
    0
    1
    9
    5
    4
    6
    Solomon Warriors
    3
    2
    0
    1
    8
    4
    4
    6
    Golden Star
    3
    1
    1
    1
    7
    6
    4
    4
    Lossi
    3
    0
    1
    2
    3
    12
    -9
    1
     
     
    Group C
     
    Team
    P
    W
    D
    L
    GF
    GA
    GD
    PTS
    Auckland City [NZ]
    3
    3
    0
    0
    13
    0
    13
    9
    Lautoka [Fiji]
    3
    2
    0
    1
    5
    3
    2
    6
    Venus [Tahiti]
    3
    1
    0
    2
    3
    10
    -7
    0
    Madang Fox [PNG]
    3
    0
    0
    3
    2
    10
    -8
    0
     
     
    Group D
     
    Team
    P
    W
    D
    L
    GF
    GA
    GD
    PTS
    Team Wellington
    3
    2
    1
    0
    13
    3
    10
    7
    Marist [Solomons]
    3
    1
    2
    0
    5
    3
    2
    5
    Magenta
    3
    1
    1
    1
    4
    6
    -2
    4
    Soaga [Samoa]
    3
    0
    0
    3
    2
    12
    -10
    0