24th November 07:24 AM
 
  • Day 1
  • Day 2
  • Fixtures & Results
     
    Date
    Time
    Team 1
    Score
    Team 2
    Pool
    Fri Jan 20
    8:00AM
    McDonald's Saunaka
    10-14
    SRS Yamacia
    Pool D
    Fri Jan 20
    8:18AM
    Wardens
    17-0
    Naviti Ratu Filise
    Pool C
    Fri Jan 20
    8:36AM
    Shangri-La Daveta
    14-24
    Uprising
    Pool B
    Fri Jan 20
    8:54AM
    Army
    19-0
    Outrigger
    Pool A
    Fri Jan 20
    9:12AM
    Germany
    12-17
    First Light Taveuni
    Pool D
    Fri Jan 20
    9:30AM
    Hong Kong
    12-40
    Coastline Roos
    Pool C
    Fri Jan 20
    9:48AM
    Uluinakau
    5-26
    Crows Nest Yasawa
    Pool B
    Fri Jan 20
    10:06AM
    Police
    21-7
    BLK Iron Courage
    Pool A
     
    Fri Jan 20
    11:36AM
    McDonald's Saunaka
    0-19
    First Light Taveuni
    Pool D
    Fri Jan 20
    11:54AM
    Wardens
    17-7
    Coastline Roos
    Pool C
    Fri Jan 20
    12:12PM
    Shangri-La Daveta
    12-19
    Crows Nest Yasawa
    Pool B
    Fri Jan 20
    12:30PM
    Army
    28-12
    BLK Iron Courage
    Pool A
    Fri Jan 20
    12:48PM
    Germany
    7-22
    SRS Yamacia
    Pool D
    Fri Jan 20
    1:06PM
    Hong Kong
    5-19
    Naviti Ratu Filise
    Pool C
    Fri Jan 20
    1:24PM
    Uluinakau
    12-0
    Uprising
    Pool B
    Fri Jan 20
    1:42PM
    Police
    31-7
    Outrigger
    Pool A
     
    Fri Jan 20
    3:12PM
    SRS Yamacia
    5-24
    First Light Taveuni
    Pool D
    Fri Jan 20
    3:30PM
    Naviti Ratu Filise
    22-14
    Coastline Roos
    Pool C
    Fri Jan 20
    3:48PM
    Uprising
    0-19
    Crows Nest Yasawa
    Pool B
    Fri Jan 20
    4:06PM
    Outrigger
    7-14
    BLK Iron Courage
    Pool A
    Fri Jan 20
    4:24PM
    Germany
    12-15
    McDonald's Saunaka
    Pool D
    Fri Jan 20
    4:42PM
    Hong Kong
    5-45
    Wardens
    Pool C
    Fri Jan 20
    5:00PM
    Uluinakau
    12-7
    Shangri-La Daveta
    Pool B
    Fri Jan 20
    5:18PM
    Police
    5-14
    Army
    Pool A
     
     
  • Fixtures & Results
     
    Date
    Time
    Team 1
    Score
    Team 2
    Stage
    Sat Jan 21
    10:00AM
    BLK iron Courage
    14-17
    Germany
    Bowl QF
    Sat Jan 21
    10:20AM
    Coastline Roos
    7-14
    Shangri-La Daveta
    Bowl QF
    Sat Jan 21
    10:40AM
    Uprising
    10-22
    Hong Kong
    Bowl QF
    Sat Jan 21
    11:00AM
    McDonalds Saunaka
    26-7
    Outrigger
    Bowl QF
     
    Sat Jan 21
    11:20AM
    Army
    17-0
    Yamacia
    Cup QF
    Sat Jan 21
    11:40AM
    Uluinakau
    12-29
    Wardens
    Cup QF
    Sat Jan 21
    12:00PM
    Crows Nest Yasawa
    17-15
    Naviti Ratu Filise
    Cup QF
    Sat Jan 21
    12:20PM
    Police
    5-19
    First Light Taveuni
    Cup QF
     
    Sat Jan 21
    12:45PM
    BLK Iron Courage
    12-7
    Coastline Roos
    Shield SF
    Sat Jan 21
    1:05PM
    Uprising
    14-10
    Outrigger
    Shield SF
    Sat Jan 21
    1:25PM
    Germany
    22-19
    Shangri-La Daveta
    Bowl SF
    Sat Jan 21
    1:45PM
    Hong Kong
    17-19
    McDonalds Saunaka
    Bowl SF
    Sat Jan 21
    2:05PM
    SRS Yamacia
    7-14
    Uluinakau
    Plate SF
    Sat Jan 21
    2:25PM
    Naviti Ratu Filise
    36-14
    Police
    Plate SF
    Sat Jan 21
    2:45PM
    Army
    5-19
    Wardens
    Cup SF
    Sat Jan 21
    3:05PM
    Crows Nest Yasawa
    10-17
    First Light Taveuni
    Cup SF
     
    Sat Jan 21
    3:30PM
    BLK Iron Courage
    28-12
    Uprising
    Shield Final
    Sat Jan 21
    3:50PM
    Germany
    19-21
    McDonalds Saunaka
    Bowl Final
    Sat Jan 21
    4:10PM
    Uluinakau
    17-19
    Police
    Plate Final
    Sat Jan 21
    4:30PM
    Wardens
    5-12
    First Light Taveuni
    Cup Final